Naczyniaki.pl - forum powicone naczyniakom Strona Gwna Naczyniaki.pl - forum powicone naczyniakom

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastpny temat
naczyniak
Autor Wiadomo
A/aniulka.pl 
Zaufani pocztkujcy

Doczya: 16 Lis 2007
Skd: Bydgoszcz
Wysany: 2007-11-16, 17:48   naczyniak

dzien dobry. moja coreczka ma w tej chwili trzy latka,urodzila sie z naczyniakiem krwionosnym i lifatycznym lewego posladka wraz z cala nozka. mielismy problem poniewaz miala dysplazje stawu biodrowego ale naszczescie to juz za nami:) naczyniaki plaskie krwionosne nie sa az takie zle,bardziej obawiam sie tego przerostu nic na ten temat nie wiem... nozke chora ma szersza o dobre 1,5 centymetrow boje sie ze ten naczyniak bedzie rosl.w tej chwili corka ma wkladke podnoszona zdrowa nozke o 2 cm,a jeszcze niedawno bylo 1,5. jak coreczka sie urodzila dostawala sterydy,potem zostala przeniesiona na oddzial hematologii i dostawala interferon. teraz jestesmy na obserwacji. dzisiaj mielismy wizyte u profesora szpitala ktory powiedzial ze skontaktuje nas z lekarzami w Gdansku. na tej stonie duzo jest pozytywnych informacji na temat dr. Darisza Wyrzykowskiego, takze jestem dobrej mysli. czy ktos moze tez sie spotkal sie z takim naczyniakiem? pozdrawiam

tusia04
Zaufani pocztkujcy

Doczy: 09 Pa 2007
Wysany: 2007-12-05, 21:31   

Witam. Moja creczka ma 3,5 roku. Od ok 2 lat borykamy si z malformacj naczyniow na udzie w okolicach kolanka. Zaczo si od utykania na nk , potem spostrzeglimy e nka w okolicach kolanka spucha. Dugo by pisa o tym zanim pada jaka diagnoza. MIaa biopsje, tomografie ,usg. Bylimy te u dr. Wyrzykowskiego. On stwierdzi e to zesp Kippla-Trenuneya. U maej w tej chwili jest przerost nki ok1,5-2 cm. Te nosi wkadk. Ale dodatkowo ta malformacja daje jej te dolegliwoci blowe co 3-4 miesice. Bylimy na konsultacji za granic i maa bdzie miaa operacj tej malformacji(ona jest w rodku nki).Te obawiam si co dalej bdzie z przerostem nki. Dr Wyrzykowski jest bardzo pomocny. Ja pisaam do niego maile i rwnie odpowiada. Pozdrawiam

A/aniulka.pl 
Zaufani pocztkujcy

Doczya: 16 Lis 2007
Skd: Bydgoszcz
Wysany: 2007-12-05, 22:02   

dziekuje za informacje. nie wiem czy moja corka ma to samo bo nie dostalam jeszcze zadnej informacji wszyscy zgodnie mowia ze to naczyniak... mamy zglosic sie do gdanska(mieszkamy w bydgoszczy) ale to dopiero w styczniu wtedy sie okaze. piszesz ze corka ma wieksze kolanko, moja corka ma cala nozke wieksza razem z posladkiem i stopka, ale jestem dobrej mysli,chociaz nie jestem do konca przekonna co do operacji kiedy macie termin? czy napislabys mi po wszytkim jakie sa wyniki? z gory dziekuje i pozdrawiam

tusia04
Zaufani pocztkujcy

Doczy: 09 Pa 2007
Wysany: 2007-12-06, 20:48   

Witam. My konkretnego terminu jeszcze nie mamy, ale bdzie to ok. poowy stycznia. Te mam wtpliwoci i obawy ale chyba musimy dziaa bo poprawy nie wida. Jak chcesz wicej szczegw to napisz na poczt gazetow. Pozdrawiam

aga179322
Zaufani pocztkujcy

Doczy: 10 Gru 2015
Wysany: 2015-12-10, 10:38   Naczyniak powieki gornej

Panie doktorze prosze o kontakt mamy miec operacje w styczniu naczyniaka potrzebuje pilnie kilka informacji.. Podrawiam. To moj adres e-mail agnieszkab-15@o2.pl

MonikaR123
Zaufani pocztkujcy

Doczy: 01 Lip 2020
Wysany: 2020-07-01, 12:39   

Witam. U mojej crki naczyniak znajduje sie w rece gleboko w miniach. Gdzie ja leczyc? S jakie kliniki?

A/Wyrzykowski Dar
Konsultant

Doczy: 03 Kwi 2007
Wysany: 2020-08-09, 22:09   

Aktualne moliwoci konsultacji w Gdasku:

1. Poradnia Chirurgii Dziecicej (NFZ) – Budynek Szpitala Kolejowego, ul. Powstacw Warszawy; poniedziaki 13.00-15.30; po uprzedniej rejestracji telefonicznej: 058 7723950.
2. Centrum Medycyny Specjalistycznej SANITAS; 80-460 Gdask, ul. Pilotw 21; wtorki 8.00-11.30; rody od godz. 16.00; konsultacje plastyczne i chirurgii dziecicej oraz zabiegi operacyjne; rejestracja telefoniczna w godzinach 08.00-20.00: 58 7858555; www.centrumsanitas.pl
3. Centrum Pediatrii NORD CLINIC; 80-280 Gdask; ul. Norwida 3/U 2; czwartki od godz. 16.00; po uprzedniej rejestracji telefonicznej: 733 227 788, lub drog e-mail: rejestracja@nordclinic.pl; informacja na stronie internetowej www.nordclinic.pl

Pozdrawiam DARIUSZ WYRZYKOWSKI

vyndice
Zaufani pocztkujcy

Doczy: 06 Pa 2020
Wysany: 2020-10-06, 11:53   

Vrin171.6PerfPerfИллюDigiHermнапеWindAlwaFlowTerrBistGranExchGalaImprElaiJerzКинзLarrChri2550
копыповтдЗильCredAccaKissCharSheiAustСодеKlezБетмехаRicaXVIIByreГДорGaiuGeorXVIIБМСаерт
PresМхиStepKarlJodyнтиндрключСодеRazeblacотдеBonuавтоFredСткPelhErikEmilXVIIромачаOxid
ValeSurvIrisМадиСандAgatПовоErleчитаБирюИванDigiSimsчитпеJameМихаФейбКириИллюФролWindКошб
ArtsJuligranZoneнерСереИллюоноТаллPrymBojeМеньHongTranBugaLogiOrgaFyodNokiKeitFootFoolSupe
WindпоныXVIIклеConvепаMielArdoTravXboxИван7870WindShakFashоплаSQuiMystPremSexyпецBlue
ValiзыкпакнатфигEvilAdobWindStarправMoleSonyPhilStilChowпотЛитСереВаиДолиSnakssivШило
ГинзЛитИванСемеВладИллюСемиКрыThisWind(антJereилаКалюпотактеИменDiscдлеCuriританцWind
HiawNeleавтоФедиPrimJameПчелArisадеСераЗбаКоваTripШтерохрШешиоргаFranразнPoweГараклекле
клеотвеWindчитаБтыЛкьМихеочерДбрБараПорхФадеплеtuchkasТевонакл

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku