Naczyniaki.pl - forum poświęcone naczyniakom Strona Główna Naczyniaki.pl - forum poświęcone naczyniakom

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Lublin
Autor Wiadomość
A/Jakacja 
Zaufani początkujący

Wysłany: 2010-01-12, 19:58   

Ja dzisiaj dzwoniłam do Lublina. Faktycznie działania w kierunku otworzenia nowego gabinetu zostały już podjęte. Jest już pomieszczenie i wniosek do UE o dofinansowanie na sprzęt. Gabinet ma być gdzieś w pobliżu Oddziału Pediatrycznego w razie gdyby była konieczność pozostawienia dziecka do następnego dnia po zabiegu (pewnie wszystko zależy od samopoczucia dziecka po narkozie). Wszystko ponoć idzie w dobrym kierunku. Mamy dzwonić pod koniec marca bo istnieje szansa że gabinet w maju będzie już funkcjonował. Tyle dowiedziałam się od Pani z rejestracji. Oby tak faktycznie było bo też liczymy bardzo na Panią doktor.

A/paulinka80
Zaufani początkujący

Wysłany: 2010-01-15, 15:37   

Ja również dzwoniłam dziś do Lublina i wszystko jest tak jak wyżej Jakacja napisała. Jeśli chodzi o termin to nic dokładnie nie wiadomo, trzeba dzwonić i czekać....Ehhhh....Też nie mogę się już doczekać tej laseroterapii....a raczej jej wyników...

netaip
Zaufani początkujący

Wysłany: 2010-02-17, 11:32   

Wspaniały poradnik!
Niespełna 7 lat temu gdy urodził sie mój synek szukałam na własną rękę takich informacji i wymagało to mnóstwa czasu i zachodu. Chylę czoła przed autorem/autorami.

Ryszard pieciak 
Zaufani początkujący
Majka2010

Wysłany: 2010-02-21, 19:33   

mam pytanie do rodziców którzy byli juz u dr.ewy z lublina na laseroterapi? jastescie zadowoleni z efektów? jak znąszą to wasze pociechy?jakie sa koszty? a moze wiecie juz cos więcej na temat wieku rozpoczecia leczenia?

michalm 
Moderator

Wysłany: 2010-02-21, 21:34   

Ryszard pieciak,

jest mnóstwo wątków na ten temat (np. http://www.naczyniaki.pl/...%B6wiadczenia), użyj przeszukiwarki forum - wiele razy już to wałkowaliśmy :)

A/marta.rum 
Zaufani początkujący
marta

Wysłany: 2012-01-12, 16:07   

to jest tak, dostanie się na laser w Lublinie to jak trafić "6 w totka" gratuluje wygranym:D do Łodzi mamy kawał drogi ale Ania właśnie po pierwszym laserze.

Odpowiedz do tematu