Naczyniaki.pl - forum poświęcone naczyniakom Strona Główna Naczyniaki.pl - forum poświęcone naczyniakom

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Terminy konsultacji i laseroterapii
Autor Wiadomość
Shagnilka
Zaufani początkujący

Wysłany: 2017-01-04, 14:16   Terminy konsultacji i laseroterapii

Drodzy użytkownicy!
Jestem mamą dziecka z malformacją kapilarną. Córka urodziła się za granicą, w Irlandii, tam też stosujemy laseroterapię, obecnie rozważamy powrót do kraju i próbujemy zasięgnąc informacji na temat kontynuacji leczenia w Polsce.
Dzwoniłam do szpitala w Łodzi i Gdańsku - w obu miejscach termin konsultacji jest odległy na ponad rok...Informację na temat CZD w Warszawie znalazłam na forum- jest podobnie.
Czy naprawdę tyle to trwa by dostać się do kolejki w ramach leczenia z NFZ? Czy Wy, drodzy rodzice, czekaliście tak długo, czy to nowa sytuacja, czy leczycie swoje dzieci prywatnie?
A jeśli prywatnie to na jakie koszty (za zabieg w znieczuleniu ogólnym) powinniśmy się przygotować? Bardzo dziękuję za odpowiedzi! Pozdrawiam!
Anna

Shagnilka
Zaufani początkujący

Wysłany: 2017-01-05, 15:12   Re: Terminy konsultacji i laseroterapii

Shagnilka napisał/a:
Drodzy użytkownicy!
Jestem mamą dziecka z malformacją kapilarną. Córka urodziła się za granicą, w Irlandii, tam też stosujemy laseroterapię, obecnie rozważamy powrót do kraju i próbujemy zasięgnąc informacji na temat kontynuacji leczenia w Polsce.
Dzwoniłam do szpitala w Łodzi i Gdańsku - w obu miejscach termin konsultacji jest odległy na ponad rok...Informację na temat CZD w Warszawie znalazłam na forum- jest podobnie.
Czy naprawdę tyle to trwa by dostać się do kolejki w ramach leczenia z NFZ? Czy Wy, drodzy rodzice, czekaliście tak długo, czy to nowa sytuacja, czy leczycie swoje dzieci prywatnie?
A jeśli prywatnie to na jakie koszty (za zabieg w znieczuleniu ogólnym) powinniśmy się przygotować? Bardzo dziękuję za odpowiedzi! Pozdrawiam!
Anna

A wlaściwie to mam jedno bardzo ważne pytanie, czy prywatne zabiegi gdziekolwiek w Polsce są wykonywane w znieczuleniu ogólnym? Bardzo proszę o odpowiedż

foxyhell
Zaufani początkujący

Wysłany: 2018-01-29, 18:13   

Witam, leczymy się w CZD od września 2016r. Na pierwszy zabieg czekaliśmy rok, ale zabiegi zostały rozpisane od razu wszystkie jakie nam przydzielono na konsultacji. Obecnie córka jest po 7 zabiegach, wszystkie pod narkozą. W wakacje ze względów oczywistych nie wykonuje się zabiegów, zdarzają się awarie lasera, czasem wypadnie zabieg z powodu choroby lekarza lub dziecka, ale można naciskając od razu zapisać się telefonicznie na inny termin, ewentualnie w recepcji osobiście.

Odpowiedz do tematu