Naczyniaki.pl - forum poświęcone naczyniakom Strona Główna Naczyniaki.pl - forum poświęcone naczyniakom

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA Zmiana adresu admina UWAGA
Autor Wiadomość
karolinaklara 
Administrator
admin Justyna

Wysłany: 2007-10-23, 23:45   UWAGA Zmiana adresu admina UWAGA

W związku ze zbyt częstą awaryjnością konta na gazeta pl(karolinaklara@gazeta.pl), podaję nowy adres do kontaktowania się ze mną.

OTO ON:

karolinaklaras@gmail.com

PROSZĘ O PRZESYŁANIE MI ZDJĘĆ POD WSKAZANY ADRES.

POZDRAWIAM J

A/mtusiek
Zaufani początkujący

Wysłany: 2008-02-05, 17:18   

Nie można wysłać z tego linku wiadomości- nie wiem czy tylko ja mam ten problem. Wstawiłam zdjęcia synka do galerii publicznej a chciałabym mieć wgląd do galerii prywatnych innych użytkowników żeby porównać nasze małe naczyniaczki. Pozdrawiam magda

karolinaklara 
Administrator
admin Justyna

Wysłany: 2008-02-22, 00:41   

należy skopiować adres i umieścić w mailu w miejscu adresata

A/Lunlachiel 
Zaufani początkujący
Ania M

Wysłany: 2008-05-18, 13:38   

Witam
Jak mam umieścić zdjęcie w albumie? Wystarczy je Pani wysłać? czy mozę trzeba jeszcze coś dodatkowo zrobić?
Będę wdzięczna za odpowiedź.
Ania Mikołajewicz

karolinaklara,

karolinaklara 
Administrator
admin Justyna

Wysłany: 2008-05-18, 13:45   

proszę przesłać mi zdjęcia na adres mailowy z krótkim opisem, imieniem dziecka i swoim nickiem:)

na tej podstawie założę album i udostępnię albumy

pozdrawiam Justyna

dzienius 
Zaufani początkujący

Wysłany: 2008-09-23, 21:49   

ten regulamin jest bardzo glupi wogole bez sensu po co straszycie ludzi ze za swoja uwage lu zdanie na dany temat beda scigani po to powstaja fora zeby ludzie moglki sie jawnie i pewnie wypowiedziec na dany temat czasy komuny juz dawno sie skaczyly i juz mozemy jawnie i glosno mowic lub pisac co chcemy i jak chcemy a tak po drugie nie znam zadnej instytucji w calej europie ktora scigala by kogos za to ze powiedzial cos o kims lu o czyms jasne jest ze nie wolno klnac ani wyzywac ludzi bo jakas kultora musi byc ale sory nie strasz ludzi ze beda scigani za swoja wypowiedz bo zeby zaczac kogos scigac trzeba miec najpierw nakaz sadowy ktorego zaden sad nie wyda na podstawie tego ze jakis x powiedzial cos zlego na pana y.to bez sensu ze na dziendobry pokazuje sie jakies bzdetny regulamin przeciesz nigdy w zyciu gdybym napisal cos zlego o kim kolwiek na tym forum nigdy nie zdobylabys mojego numeru modemu ani sieci :evil:

karolinaklara 
Administrator
admin Justyna

Wysłany: 2008-09-24, 00:15   RE: W SPRAWIE POSTU DZIENIUSA

Dzienius

Odnośnie Twojego postu. Przeczytaj jeszcze raz uważnie Regulamin, jeśli nadal wyda Ci się "bardzo glupi wogole bez sensu", to napisz propozycję jego zmiany. Twój post jest mało konstruktywny i nie wnosi niczego nowego do naszego forum. Jeżeli zaproponowane przez Ciebie zmiany, zostaną zaakceptowane przeze mnie jako administratora, moderatorów i większość użytkowników ,zapewniam Cię, że zostaną wprowadzone. Jednak w tym momencie muszę Cię zganić za ton Twojego postu, wyraźnie skierowanego przeciwko mnie, jako twórcy regulaminu. Forum naczyniaki.pl jak napisane jest na początku regulaminu jest forum prywatnym, na którym obowiązują jednak pewne zasady. Zasady te zebrane są właśnie w krytykowanym przez Ciebie regulaminie. Nie jest moją intencją stosowanie czczych pogróżek wobec użytkowników forum, straszenie konsekwencjami prawnymi czy instytucjami. Konsekwencje niestosowania się do regulaminu mogą polegać głównie na ostrzeżeniu, w ostatecznościn na usunięciu z grona użytkowników. Zaznaczam jednak, że ocena co jest obraźliwe a co nie ma charakter subiektywny.

Pozdrawiam administrator forum

A/lavender.8
Zaufani początkujący

Wysłany: 2009-02-05, 09:17   Do admina - nie mogę wysłać zdjęć

Pani Karolino, pierwszy raz piszę na tym forum i nie wiem czy znajdzie Pani wogóle moją wiadomość. Otórz nie mogę wysłać do Pani zdjęć naszego naczyniaka na podany przez Panią adres gmail (kopiuję i wklejam w Outlooka). Proszę o info jak mam to zrobić. Dziękuję i pozdrawiam.

A/maja4021 
Zaufani początkujący

Wysłany: 2009-02-05, 13:12   

prosze wejsc na swoja poczte i tam normalnie napisac meila a zdjecie wystarczy przeniesc np. z pulpitu na wiadomosc a ona wskoczy sama juz jako załącznik -chyba nie namieszalam ale tak najprosciej ;-)

A/lavender.8
Zaufani początkujący

Wysłany: 2009-02-09, 00:02   

Dziękuję za odpowiedź. Tak też robiłam, ale dziś spróbowałam ponownie, mam nadzieję, że skutecznie. Pozdrawiam serdecznie.

A/Joanna Ł
Zaufani początkujący

Wysłany: 2009-05-05, 14:22   

Witam,
to mój pierwszy post na Forum a więc serdecznie witam wszystkich. Wczoraj przesłałam Pani zdjęcia naczyniaka córeczki na adres mejlowy, gdyby coś było z nimi nie tak (wielkośc lub rozdzielczość) proszę dać znać, poprawię. Bardzo proszę o założenie albumu.
Pozdrawiam - Joanna Ł.

A/mkaro 
Zaufani początkujący

Wysłany: 2009-10-20, 22:15   

Witam,
Pani Karolino, parę dni tremu wysłałam zdjęcia z prośbą utworzenia albumu.Jestem troszeczke zniecierpliwiona ponieważ zalezy mi na konsultacji z Panem Doktorem.Po przeczytaniu niektórych postów nasuwają mi się kolejne pytania ale nie wiem czy pisac o nich na forum czy do P.Doktora?(który prosił o zdjecia w celu ułatwienia oceny).
Pozdrawiam
Mama Karolinki

karolinaklara 
Administrator
admin Justyna

Wysłany: 2009-10-22, 13:55   do mkaro

dziękuję za kontakt - zdjęcia wpadły do spamu. W ciągu 2 godzin będzie założony album.

pozdr J

A/mkaro 
Zaufani początkujący

Wysłany: 2009-10-22, 21:05   

Bardzo dziękuję:)

A/jutkak
Zaufani początkujący

Wysłany: 2010-08-17, 17:00   

witam serdecznie
wysłałam do Pani zdjęcia z opisem naczyniaka naszej Zuzi, mam nadzieję że dotarł. Zależy mi na pilnym kontakcie z dr Wyrzykowskim. Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu