Naczyniaki.pl - forum poświęcone naczyniakom Strona Główna Naczyniaki.pl - forum poświęcone naczyniakom

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
3 nawrót naczyniaka limfatycznego
Autor Wiadomość
targonek 
Zaufani początkujący
Kasia Targonska

Wysłany: 2017-09-14, 03:30   3 nawrót naczyniaka limfatycznego

Witam. Z naczyniakiem ślinianki przyusznej prawej zmagam się już 14 lat (początek choroby ok.2003 roku). Naczyniak jest niestety umiejscowiony na nerwie twarzowym. W 2011 roku miałam szansę na wyjazd do kliniki w Niemczech, niestety konsultant krajowy w Poznaniu nie wyraził wówczas na to zgody. Pierwsza operacja miała miejsce w 2012 roku w Klinice Chirurgi i Urologii dziecięcej we Wrocławiu, została wykonana przez Pana profesora Macieja Bagłaja który od tamtej pory mnie prowadzi. Kolejny nawrót choroby i operacja miała miejsce w marcu 2016 roku niestety już w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym We Wrocławiu z powodu ukończenia 18 roku życia , również operował mnie pan prof Bagłaj.
Obecnie mam już 20 lat, a Pan doktor zajmuje się głównie przypadkami dziecięcymi (ma również bardzo dużo pacjentów), coraz trudniej jest mi się dostać do Pana profesora w sprawie leczenia. Obecnie jest kolejny nawrót naczyniaka, potwierdzony przez badanie rezonansu magnetycznego. Naczyniak rośnie w bardzo szybkim tempie, z każdym nowym nawrotem jest większy i utrudnia mi podstawowe czynności jak jedzenie, sen, mycie zębów, boli coraz bardziej. Sytuacja jest beznadziejna, od maja tego roku nie mogę dostać się do Pana Bagłaja aby podjąć dalsze kroki leczenia. Piszę z prośbą o pomoc i jakieś wskazówki co dalej robić w tej sytuacji, czy zostać pod opieką Pana prof Bagłaja czy spróbować szans w innych klinikach bądź u innych lekarzy. Czy są jakieś szanse na całkowite wyleczenie tego naczyniaka w kraju bądź zagranicą?
Pozdrawiam i dziękuje za jakąkolwiek odpowiedź
Katarzyna Targońska

Wynik rezonansu magnetycznego w tym linku:
http://wrzutka.zset.pl/di...606114558_n.jpg

Odpowiedz do tematu