Naczyniaki.pl - forum poświęcone naczyniakom Strona Główna Naczyniaki.pl - forum poświęcone naczyniakom

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o konsultację po laseroterapii
Autor Wiadomość
Iwona79
Zaufani początkujący

Wysłany: 2015-12-14, 00:32   Prośba o konsultację po laseroterapii

Panie Doktorze,
wysłałam do Pana Doktora e-maila,ale nie jestem pewna czy doszedł,dlatego pozwoliłam sobie jeszcze raz napisać.
Moja córka Wiktoria (18 miesięcy) ma malformację na twarzy i szyi,18.10 miała pierwszy laser ,zdjęcie przed laserem i po 6 tyg. zamieściłam w albumie (w tytule wiktoria przed laserem i po).My nie widzimy różnicy, ani żadnych zmian,ale może tak ma być? i zdajemy sobie sprawę z ilości zabiegów.
Zwracam się do Pana Doktora z prośbá o dalsze postępowanie i wyznaczenie następnego terminu.
Oczywiście zalożałoby nam na jak wcześniejszym ,ale wszystko rozumiemy.
Dziękuję z góry za odpowiedź.
Iwona K.

A/Wyrzykowski Dar
Konsultant

Wysłany: 2015-12-14, 01:58   

Sz. Pani; Bardzo przepraszam, ale albo te zdjęcia są robione w całkowicie różnych warunkach oświetleniowych, albo zdjęcie po jest ZNACZĄCO BARDZIEJ BLADE! A to jest efekt którego poszukujemy. Terminy ustalam stopniowo, proszę się przypominać. Pozdrawiam DW

Iwona79
Zaufani początkujący

Wysłany: 2015-12-16, 00:13   

Panie Doktorze,bardzo dziękujemy za szybką odpowiedź. Może rzeczywiście światło w 2 zdjęciu jest trochę inne.Po prostu postaram się zrobić zdjęcie tym samym aparatem niż poprzednie i je wysłać.
Ale niezależnie od tego będę się przypominać co jakiś czas i czekać na ustalenie następnego terminu na laser.
Bardzo jeszcze raz dziękujemy.
Pozdrawiam serdecznie.
Iwona K.

Iwona79
Zaufani początkujący

Wysłany: 2016-01-24, 21:26   

Dobry wieczór Panie Doktorze,
Zamieściłam w albumie zdjęcie pod tytułem Wiktoria po laserze II, zrobione w inny świetle może rzeczywiście trochę bledsze,ale jeszcze przed nami długa droga i jesteśmy cierpliwi. To będzie już 3 miesiące po zbiegu.
Panie Doktorze przypominam się i piszę z prośbą o wyznaczenie następnego terminu na laser. Bardzo by nam zależało,aby to jeszcze było możliwe przed wakacjami oczywiście w miarę możliwości wolnych terminów.
Bardzo dziękujemy z góry za odpowiedź.
Pozdrawiam
Iwona K.

Iwona79
Zaufani początkujący

Wysłany: 2016-05-16, 01:45   Termin zabiegu

Dzień dobry Panie Doktorze,
Piszę w sprawie wyznaczenia nowego terminu na laser.Ostatni raz byliśmy w październiku. Chcielibyśmy wiedzieć czy byłby jeszcze jakiś wolny termin do wakacji ,nie ukrywam że nam na tym bardzo zależy.Proszę tylko o krótką odpowiedz czy jest jakaś szansa,a jak nie to przypomnę się we wrześniu.
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź z góry.
Iwona K.

A/Wyrzykowski Dar
Konsultant

Wysłany: 2016-05-17, 01:51   

Pani Iwono; NIe ma szans na termin przed latem; wpisałem 10.10.2016 pon; przyjęcie ze skierowaniem wg tej samej procedury. Pozdrawiam DW

Iwona79
Zaufani początkujący

Wysłany: 2016-05-17, 17:29   

Dziękuję bardzo za odpowiedź Panie Doktorze i za wyznaczenie oczekiwanego tak bardzo terminu,teraz już wiemy na czym stoimi.
Pozdrawiam gorąco
Iwona K.

Iwona79
Zaufani początkujący

Wysłany: 2017-05-22, 23:02   Termin zabiegu

Dzień dobry Panie Doktorze!
Jesteśmy po kolejnym zabiegu (10.10. 2016r)i efekty są zauważalne, dlatego zwracamy się z prośbą o wyznaczenie kolejnego terminu, jakby udało się jeszcze w tym roku coś znaleźć bylibyśmy bardzo wdzięczni.
Dziękujemy z góry.
Pozdrawiam
Iwona K.

A/Wyrzykowski Dar
Konsultant

Wysłany: 2017-05-24, 08:09   

Pani Iwono; Po przeprowadzeniu małego dochodzenia udało mi się ustalić o jakie dziecko chodzi. Jako standard przed ustaleniem kolejnego terminu proszę o przesłanie dobrej jakości zdjęć mailem. Bez tego terminy nie będą ustalane. Pozdrawiam DW

Iwona79
Zaufani początkujący

Wysłany: 2017-06-02, 08:43   Nowy termin

Dzień dobry Panie Doktorze, przepraszam że od razu nie wysłałam zdjęć. Zamieściłam w albumie pod nazwą Wiktoria K przed laserem i po laserze. Nam się wydaje że jest mała poprawa.Bardzo prosimy o ustalenie terminu i dziękujemy z góry.
Pozdrawiam gorąco.
Iwona Kowalik

Iwona79
Zaufani początkujący

Wysłany: 2017-07-13, 22:38   Prośba o termin

pozwoliłam sobie napisać i przypomnieć o wyznaczeniu terminu na zabieg laserem. Mam nadzieję,że może znalazłoby się coś wolnego jeszcze w tym roku oczywiście w ramach możliwości bo nie ukrywam że nam bardzo zależy.
Dziękujemy bardzo.
Kowalik Iwona mama Wiktorii
Pozdrawiam

Iwona79
Zaufani początkujący

Wysłany: 2017-08-22, 07:16   Prośba o termin

Piszę do Pana Doktora z ogromną prośbą o wyznaczenie kolejnego terminu na laser, nie ukrywamy że nam bardzo zależy i czy mamy szansę jeszcze w tym roku. Bardzo dziękujemy z góry za odpowiedź.
Pozdrawiam
Iwona Kowalik

Iwona79
Zaufani początkujący

Wysłany: 2017-09-17, 22:35   Prośba o termin

z góry przepraszam za nachalność w pisaniu postów na ten sam temat, ale za 1 miesiąc będzie mijał rok od ostatniego lasera i tu ponawiam moją prośbę o wyznaczenie nowego terminu. Już pisałam,że nam zależy, pewnie tak jak wszystkim rodzicom i nie ukrywam,że liczymy na jakiś termin jeszcze w tym roku, a jak nie ma takiej możliwości to proszę o odpowiedź, żebyśmy wiedzieli na czym stoimy i może ponowię prośbę w przyszłym roku, choć bardzo liczę na ten.
Z góry bardzo dziękuje
Pozdrawiam gorąco
Iwona Kowalik

Iwona79
Zaufani początkujący

Wysłany: 2017-11-03, 01:06   Prośba o termin

piszę do Pana z ponowną prośbą wyznaczenia terminu na następny zabieg, to już rok od ostatniego zabiegu. Będziemy czekać cierpliwie, ale jak już na ten rok nie da rady, to prosimy o jakiś termin w przyszłym roku.
Dziękuję bardzo z góry i czekamy.
Pozdrawiam
Iwona Kowalik mama Wiktorii Kowalik

Iwona79
Zaufani początkujący

Wysłany: 2018-01-17, 18:42   Prośba o termin

ponawiam moją prośbę o wyznaczenie następnego terminu na laser. W zeszłym roku w ogóle nie udało nam się dostać. Piszę z wielką prośbą i nadzieją że zostanie nam jakaś data wyznaczona. Bo nie znam innego sposobu na jej wyznaczenie, chyba że mamy do Pana przyjechać i tak się umówić, ale nie ukrywam,że mamy ok.650 km do Gdańska. Ostatnim razem ta drogą Czekamy cierpliwie, ale też nam zależy żeby to leczenie w miarę kontynuować.
Dziękuje z góry i przepraszam za nachalność.
Pozdrawiam gorąco i wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku przede wszystkim zdrowia i siły na ratowanie naszych dzieci.
Iwona Kowalik

Odpowiedz do tematu