Naczyniaki.pl - forum poświęcone naczyniakom Strona Główna Naczyniaki.pl - forum poświęcone naczyniakom

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Naczyniak płaski na połowie lewej twarzy u mojego synka
Autor Wiadomość
jolkagaz 
Zaufani początkujący
jolkagaz

Wysłany: 2017-11-25, 21:09   Naczyniak płaski na połowie lewej twarzy u mojego synka

Witam. Znalazłam się tu ponieważ szukam od 4 miesięcy odpowiedzi na pytanie czy mojemu synkowi wchlonie się naczyniak. Może zacznę od początku: w lipcu urodziłam chłopca, jest to moje pierwsze dziecko. Gdy tylko się urodził już było widać, że coś ma na twarzy, było blade dopiero po dwóch godzinach można było już zobaczyć, że całą lewa twarz ma bardzo czerwoną. Lekarze zdiagnozowali że jest to naczyniak płaski rozszerzony. Dali nam skierowanie do chirurga onkologia w CzD w Warszawie.Na wizytę czekaliśmy 3 miesiące, gdy wreszcie poszliśmy okazało się że pani doktor skierowała nas do innego lekarza, ponieważ ona nie może nam pomóc. Teraz znów czekamy aż dany lekarz się do nas odezwie. Pediatra, dermatolog twierdzi, że naczyniak się wchlonie, ale nie widzimy poprawy żadnej mimo iż synek niedługo skończy 4 miesiąc. Może nie martwilabym się tak bardzo, gdyby ten naczyniak był malutki, ale on jest od głowy, całe czoło, oko, nosek, policzek, po prostu cała lewa strona twarzy. Czytałam, że możliwe jest leczenie propranolem, ale żaden lekarz mam tego nie zaproponował. Nie wiem gdzie mamy już szukać rozwiązania aby pomóc synkowi. :-(

jolkagaz 
Zaufani początkujący
jolkagaz

Wysłany: 2017-11-27, 11:04   

jolkagaz 
Zaufani początkujący
jolkagaz

Wysłany: 2017-11-27, 11:06   

jolkagaz 
Zaufani początkujący
jolkagaz

Wysłany: 2017-11-27, 11:16