naczyniak na czole aleksandra

 • 1
 • 0
 • Pytania do doktora
Odpowiedz
Sortuj:
 • Image
  Marcia25 Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  witam,

  zarejestrowałam się na stronie naczyniaki.pl, gdyż wizytę na którą bardzo długo czekałam z przyczyn losowych musiałam odwołać. kolejny termin wizyty mam dopiero na stycznia a uwypuklający się naczyniak mnie martwi. mój syn 29 sierpnia skończył roczek. na czole ma naczyniaka dość dużej wielkości. lekarze w szwecji, gdyż tam mieszkam twierdzą, że naczyniak powinien sam się wchłonąć do 8 roku życia. kolor naczyniaka zmienił barwę z bordowej na różową. wielkość naczyniaka nie zmieniła się od momentu pojawienia, natomiast w ostatnim czasie zaobserwowałam, że naczyniak się uwypukla. niestety nie mogę dodać załączników, więc jeśli byłaby taka możliwość to proszę pana doktora o e-maila to wyślę zdjęcia naczyniaka.

  proszę o opinię pana doktora co należałoby z tym zrobić. oraz czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że małemu grozi niebezpieczeństwo związane z tym naczyniakiem.

  pozdrawiam

  mama olka

  Archiwalny temat
 • Image
  A/Wyrzykowski Dar Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  szanowna pani; proszę napisać do administratora w sprawie dodanie zdjęć lub kontakt przez wiadomość prywatną... pozdrawiam dw

  Zgłoś
  Archiwalny temat
Wesprzyj nas ❦