prosba o uzupelnienie ankiety

 • 2
 • 0
 • Naczyniaki dorosłych
Odpowiedz
Sortuj:
 • Image
  Adriana89 Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  nazywam się adriana herma, jestem studentką psychologii i piszę pracę magisterską na temat psychologicznych aspektów funkcjonowania młodzieży z naczyniakami płaskimi. w związku z tym przygotowałam ankietę, która pomoże mi w zebraniu informacji o wpływie naczyniaków płaskich na życie młodzieży w wieku od 16-19 lat, a jej wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie w celach naukowych. bardzo proszę o wypełnienie poniższej ankiety poprzez zaznaczenie wybranej odpowiedzi. ankieta jest całkowicie anonimowa.

  dziękuję

  zapraszam cię do wypełnienia formularza psychologiczny pomiar samotności sbs . aby go wypełnić, odwiedź stronę:

  https://docs.google.com/forms/d/1gfmptwfjjuwjmwgyayehzzxxmrngk_u-dnrnisrbtby/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link

  Archiwalny temat
 • Image
  A/Wyrzykowski Dar Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  pani adriano; dobry pomysł, bo to duża grupa pacjentów wymagająca badań z tego zakresu... chciałby tylko, ze "specjalistycznego" obowiązku, zwrócić uwagę na nieprawidłowo stosowaną nomenklaturę... naczyniak płaski to archaizm... aktualna nomenklatura na www.issva.com pozdrawiam dw

  Zgłoś
  Archiwalny temat
 • Image
  Adriana89 Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  dziękuję bardzo za cenne uwagi, jednak z przykrością muszę stwierdzić, że moja ankieta nie cieszy się zainteresowaniem i zastanawiam się czy czasem pan doktor nie mógłby mi pomóc w dotarciu do osób mogących wypełnić moją ankietę?

  Zgłoś
  Archiwalny temat
Wesprzyj nas ❦