Do Pana Doktora
- 4
- 0
- Pytania do doktora/Wczesnodziecięce
- Odpowiedział specjalista
-
Magdamagda Od 25-07-2025 na forum.Czy krople Timo comod do wmasowywania w naczyniaka stosuje się do jakiegoś wieku czy do zniknięcia naczyniaka? Dziecko aktualnie 16 miesięcy naczyniak jest bledszy ale nadal go widać stosować krople czy nie? Czy jest określony czas stosowania tych kropli?
UWAGA! Temat może zawierać zdjęcia zaloguj się by je zobaczyć.9 czerwca 2026 09:59 -
Dwyrzyk Od 11-04-2021 na forum.
Sz. Państwo; Krople można stosować dłużej - dopóki widać poprawę. Pozdrawiam DW
Wymiana informacji na stronie naczyniaki.pl jest bezpłatna, ale również od Ciebie zależy jak długo uda się nam ją utrzymać. Dzięki naczyniaki.pl oszczędzasz czas w poszukiwaniu odpowiedzi. Pomóż nam w rozwoju i comiesięcznym opłacaniu strony dobrowolną wpłatą na Zrzutka.pl
10 czerwca 2026 00:17 -
Magdamagda Od 25-07-2025 na forum.Rozumiem, a 12 tyg na opakowaniu tyczy się również smarowania naczyniaka?
10 czerwca 2026 18:10 -
Dwyrzyk Od 11-04-2021 na forum.
Tak
Wymiana informacji na stronie naczyniaki.pl jest bezpłatna, ale również od Ciebie zależy jak długo uda się nam ją utrzymać. Dzięki naczyniaki.pl oszczędzasz czas w poszukiwaniu odpowiedzi. Pomóż nam w rozwoju i comiesięcznym opłacaniu strony dobrowolną wpłatą na Zrzutka.pl
14 czerwca 2026 01:11 -
Dwyrzyk Od 11-04-2021 na forum.
Tak
Wymiana informacji na stronie naczyniaki.pl jest bezpłatna, ale również od Ciebie zależy jak długo uda się nam ją utrzymać. Dzięki naczyniaki.pl oszczędzasz czas w poszukiwaniu odpowiedzi. Pomóż nam w rozwoju i comiesięcznym opłacaniu strony dobrowolną wpłatą na Zrzutka.pl
14 czerwca 2026 01:11