Do Pana Doktora

  • 4
  • 0
  • Pytania do doktora/Wczesnodziecięce
  • Odpowiedział specjalista
Odpowiedz
Sortuj:
  • Image
    Magdamagda Od 25-07-2025 na forum.

    Czy krople Timo comod do wmasowywania w naczyniaka stosuje się do jakiegoś wieku czy do zniknięcia naczyniaka? Dziecko aktualnie 16 miesięcy naczyniak jest bledszy ale nadal go widać stosować krople czy nie? Czy jest określony czas stosowania tych kropli?

    9 czerwca 2026 09:59
  • Image
    Dwyrzyk Od 11-04-2021 na forum.

    Sz. Państwo; Krople można stosować dłużej - dopóki widać poprawę. Pozdrawiam DW


    Wymiana informacji na stronie naczyniaki.pl jest bezpłatna, ale również od Ciebie zależy jak długo uda się nam ją utrzymać. Dzięki naczyniaki.pl oszczędzasz czas w poszukiwaniu odpowiedzi. Pomóż nam w rozwoju i comiesięcznym opłacaniu strony dobrowolną wpłatą na Zrzutka.pl

    Zgłoś
    10 czerwca 2026 00:17
  • Image
    Magdamagda Od 25-07-2025 na forum.

    Rozumiem, a 12 tyg na opakowaniu tyczy się również smarowania naczyniaka?

    Zgłoś
    10 czerwca 2026 18:10
  • Image
    Dwyrzyk Od 11-04-2021 na forum.

    Tak


    Wymiana informacji na stronie naczyniaki.pl jest bezpłatna, ale również od Ciebie zależy jak długo uda się nam ją utrzymać. Dzięki naczyniaki.pl oszczędzasz czas w poszukiwaniu odpowiedzi. Pomóż nam w rozwoju i comiesięcznym opłacaniu strony dobrowolną wpłatą na Zrzutka.pl

    Zgłoś
    14 czerwca 2026 01:11
  • Image
    Dwyrzyk Od 11-04-2021 na forum.

    Tak


    Wymiana informacji na stronie naczyniaki.pl jest bezpłatna, ale również od Ciebie zależy jak długo uda się nam ją utrzymać. Dzięki naczyniaki.pl oszczędzasz czas w poszukiwaniu odpowiedzi. Pomóż nam w rozwoju i comiesięcznym opłacaniu strony dobrowolną wpłatą na Zrzutka.pl

    Zgłoś
    14 czerwca 2026 01:11
Wesprzyj nas ❦