Leczenie malformacji Katowice

 • 2
 • 5
 • Malformacje
Odpowiedz
Sortuj:
 • Image
  moniqglbk Od 30-07-2021 na forum.

  Witam,

  Proszę o podpowiedź do kogo udać się aby rozpocząć leczenie malformacji twarzy u dziecka w Katowicach.
  Chodzi mi o zakwalifikowanie do zabiegu laserowego.
  Wiem, że zabiegi są wykonywane w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Tylko z jakim skierowaniem mogę się tam dostać na zabieg? Czy musi być konsultacja u lekarza tam pracującego?

  Pozdrawiam
  Monika

  16 grudnia 2021 09:49
 • Image
  Justyna_admin Od 10-04-2021 na forum.

  Proszę wejść w zakładkę Mapa przychodni, jest tam namiar na Dr Wojciecha Madziarę, może kontakt z tym lekarzem odpowie na Pani pytania.


  Wymiana informacji na stronie naczyniaki.pl jest bezpłatna, ale również od Ciebie zależy jak długo uda się nam ją utrzymać. Dzięki naczyniaki.pl oszczędzasz czas w poszukiwaniu odpowiedzi. Pomóż nam w rozwoju i comiesięcznym opłacaniu strony dobrowolną wpłatą na Zrzutka.pl

  Zgłoś
  4 stycznia 2022 22:14
 • Image
  JoAnna Od 02-11-2021 na forum.

  Pan dr Madziara od dłuższego czasu jest na zwolnieniu lekarskim. Żeby zostać przyjętym na oddział GCZD skierowanie musi* wystawić lekarz tam pracujący. Przy szpitalu jest przychodnia specjalistyczna, w której pracują lekarze, pracujący w szpitalu. Do przyszpitalnej przychodni specjalistycznej potrzebne jest skierowanie od pediatry/lekarza rodzinnego. Numery telefonów do przychodni przyszpitalnej, jak i na oddziały są na stronie szpitala.

  Lista pracujących lekarzy (np. oddziału chirurgii dziecięcej) również jest na stronie internetowej szpitala.

  Zgłoś
  14 stycznia 2022 08:57
Wesprzyj nas ❦