naczyniak od kostki do krzyza oraz na rece

 • 1
 • 0
 • Naczyniaki dorosłych
Odpowiedz
Sortuj:
 • Image
  Ola13 Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  witam, mam 30 lat. naczyniak został zauważony u mnie w okresie dojrzewania. zaczyna się na prawej kostce biegnie przez łydkę i z tyłu uda aż do krzyża, pojawia się już na prawej ręce. nie dodałam że się rozrasta. poddany był zamrażaniu, laserom, wstrzykiwaniu jakiś lekarstw pod naczynka nie wspomnę o różnych maściach i tabletkach. naczyniak wrażliwy jest na promienie słoneczne, piach niektóre czarne spodnie. częściowo naczyniak jest gładki a częściowo jest chropowaty. w momencie podrażnienia naczynka nabrzmiewają i zaczynają boleć. tak jak wspomniałam naczyniak rozrasta i tego się najbardziej obawiam. podczas pobytu w szpitalu chirurdzy z poznania (usunięcie jelita grubego-polipowatość rodzinna) stwierdzili iż naczyniaki na kończynach związane są z moją chorobą jelita. i na tym się skończyło. u dermatologa usłyszałam ostatnio że istnieje możliwość zbadania przepływu krwi przez te naczynia i zdiagnozowanie stopnia uszkodzenia naczyń, miałam namiar na łódź ale oczywiście zgubiłam namiary. czy mogę liczyć na jakąś podpowiedź co z tym naczyniaczkiem zrobić i może gdzie się zgłosić. ostatnio miałam badania tom. kom odcinków kręgosłupa w celu wykluczenia obecności naczyniaka w kręgosłupie wyniki był ujemny ale nie doprosiłam się już rezonansu mag. który podobno tego typu schorzenia obrazuje dokładniej. po przeczytaniu paru forów wyłapałam iż istnieją naczyniaki w mózgu czy mogę się dowiedzieć gdzie są najczęściej umiejscowione gdyż moja siostra mając 6 lat zmarła na raka móżdżku ( w poznaniu dowiedziałam się że był to zespół turkota). proszę o informację.

  Archiwalny temat
 • Image
  A/Mulesia Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  witaj.

  tu masz zakładkę "gdzie leczyć naczyniaki"

  http://www.naczyniaki.pl/viewforum.php?f=20

  wielu użytkowników forum korzysta - z dobrymi rezultatami - z pomocy doktora wyrzykowskiego w gdańsku, dr szpringer w lublinie ( lasery - naczyniaki płaskie ).

  z zagranicznych lekarzy polecić można doktora wanera z nowego jorku ( głównie naczyniaki głowy i szyi , w tym laryngologiczne ), dr. faya ( naczyniaki powiek, oczodołów itp ) , dr berensteina ( mózg ) - specjaliści ci przylatują cyklicznie do berlina.

  poza tym, użytkownicy polecają też prof. loose z hamburga ( naczyniaki kończyn dolnych )

  o tym ostatnim poczytasz tu:

  http://forum.gazeta.pl/fo...7003&a=73377003

  _________________pozdrawiam . mama piotrusia.

  Zgłoś
  Archiwalny temat
Wesprzyj nas ❦