naczyniak sposoby leczenia alternatywne i zmiany

 • 2
 • 0
 • Naczyniaki dorosłych
Odpowiedz
Sortuj:
 • Image
  Piotrek_Sid02 Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  witam! mam 29 lat naczyniaka posiadam od urodzenia zdjęcia są w folderze publicznym pod moim nickiem piotrek_sid02. naczyniak ten zawsze był okreslany jako jamisty był operowany 3 krotnie już ponad 10 lat temu. początkowo nikt w całej polsce nie chciał się brać za jego leczenie jedynie w centrum zdrowia dziecka chcieli w ogóle przeprowadzać kontrolę, aż moi rodzice trafili na doecenta pisarka z wojewódzkiego szpitala im. orłowskiego w warszawie i to on przeprowadził operację. pierwsza wyszła super w części śródręcza został wycięty wielki guz ze zmianami naczyniowymi beż komplikacji, więc poszliśmy za ciosem i druga operacja palca wskazującego nie przebiegła pomyślnie po walkach z ordynatorem, który chciał usunąć palec w obliczu martwicy tkanek (udało się jednak go uratować) jednak palec u nasady jest sztywny i bark czucia pomimo trzeciej operacji jego przywracania do życia. po tym czasie straciłem nadzieję na skuteczność operacji ponadto po takim czasie zmiany wracają. naczyniak rośnie i przemieszcza się na przedramieniu chciałbym się zapytać czy państwo znają jakieś inne sposoby leczenia i prosiłbym o konsultacje zmian, gdyz ostatnio pojawiają się twarde guzy powodujące silne bóle.

  Archiwalny temat
 • Image
  A/Wyrzykowski Dar Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  szanowny panie; rozumiem, że jest to malformacja zylna, czyli jak pan podniesie rękę do góry to zmiana sie opróżnia...? leczenie operacyjne nadal jest jedna z podstawowych metod. poza tym powinien pan nosić rękawiczkę uciskową, a o temacie przedramienia można rozmawiać po obejrzeniu rezonansu magnetycznego. pozdrawiam dariusz wyrzykowski

  Zgłoś
  Archiwalny temat
 • Image
  Piotrek_Sid02 Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  zgadza się powoli, ale się opróżnia rezonansu nigdy nie miałem robionego lekarze nie zwracali uwagi na przedramię. panie doktorze, a z tymi guzami, czy jest to szczególnie niebezpieczne? ps. jest to inne zgrubienie niż kośćce, które też posiadam. mógłbym uzyskać więcej informacji o rękawiczce uciskowej, gdyż wcześniej nie słyszałem o tym?

  Zgłoś
  Archiwalny temat
Wesprzyj nas ❦