naczyniak u 24 latka, a torbiel krtani

 • 3
 • 0
 • Naczyniaki dorosłych
Odpowiedz
Sortuj:
 • Image
  A/Jogurt Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  witam naczyniaka mam od urodzenia i z tego co zauważyłem to nic się nie powiększał, ostatnio zacząłem mieć problemy z krtanią więc wybrałem się do laryngologa od niego do foniatry i tam diagnoza torbiel krtani (jutro mam zabieg jego usunięcia) laryngolog wskazywał na możliwość połączenia tego naczyniaka z tym torbiele foniatra zaś powiedział ze mało to prawdopodobne więc wybrałem się do dermatologa . pani dermatolog powiedziała mi tylko że są różne zespoły powiązań ale ona się uczyła tylko ich przed egzaminem i teraz ich nie pamięta jeśli chce się czegoś dowiedzieć bym lekturę fachową przejrzał. i tu pytanie czy była by taka możliwość oddziaływania naczyniak na organizm ?. dodam że mam chyba naczyniaka płaskiego dziś postaram się jeszcze zdjęcia umieścić, nie kryje że chciałbym go usunąć. jestem z rzeszowa i tu chyba tylko w szpitalu maja jakiś konkretny sprzęt na taki zabieg, kliniki prywatne usuwają tylko pojedyncze naczynka lub mniejsze, ja mam wielkości dłoni.

  i tu pytanie gdzie byście polecali go usunąć, dziękuje z góry za każdą odpowiedz.

  Archiwalny temat
 • Image
  Michalm Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  jogurt,

  jak zamieścisz zdjęcia, to będzie nam łatwiej określić, czy twój "naczyniak płaski" to zmiana, którą nazywamy prawidłowo malformacją kapilarną i tym samym wskażemy właściwą drogę leczenia.

  daj znać, jak fotki będą w albumie.

  o torbiel najlepiej zapytaj p. dra wyrzykowskiego, w sekcji "pytania do doktora wyrzykowskiego" - to sprawa, która wymaga fachowej wiedzy medycznej.

  _________________pozdrowienia | michalm

  www.malformacja.pl

  http://www.facebook.com/p...1273414?sk=wall

  Zgłoś
  Archiwalny temat
 • Image
  A/Jogurt Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  odsyłacz do zdjęcia http://www.naczyniaki.pl/album_cat.php?cat_id=394 postaram się o lepsze, dziś już wyszedłem z szpitala i chyba mam skutki uboczne znieczulenia ogólnego wszystko mnie boli, a o przełykaniu nie wspomnę dodam że torbiel znajdował się z tej samej strony co naczyniak

  Zgłoś
  Archiwalny temat
 • Image
  A/Jogurt Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  witam, ostatnio zauważyłem że naczyniak z tyłu głowy zmienia mi się, zawsze miałem dwa naczyniaki jeden na policzku drugi mały z tyłu głowy, ten na policzku wielkości pieści zawsze bordowy, drugi zaś blado czerwony i mały. rok temu ogoliłem się na łyso to ten z tyłu wyglądał jak w opisie powyżej, później miałem dłuższe włosy i dopiero teraz po roku zauważyłem że ten z tyłu powiększył mi się kilkakrotnie. dermatolodzy do których przez nfz chodziłem to ni w ząb się na tym nie znali i odsyłali mnie do ,,gabinetów kosmetycznych" na usunięcie naczyniaka (może za polecanie konkretnego gabinetu coś dostają , kto wie).

  co mi radzicie? znacie jakiegoś dobrego lekarza z podkarpacia?

  a i zdjęcia w albumie: nowy naczyniak tył, nowy naczyniak tył2

  Zgłoś
  Archiwalny temat
Wesprzyj nas ❦