powiklania po operacji gamma knife

 • 2
 • 0
 • Pytania do doktora
Odpowiedz
Sortuj:
 • Image
  A/Wyrzykowski Dar Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  szanowny panie; po raz kolejny informuję: działalność na forum jest dobrowolna, dodatkowa i w miarę dostepnego czasu. widocznie nie miałem czasu, aby odpowiedzieć. i proponuję nie poganiać, bo jest to po prostu niegrzeczne.

  co do pytań: zdecydowanie pytania dla pańskiego neurochirurga. na mój poziom wiedzy: zwapnienia to zapewne obszary wykrzepionej i uwapnionej malformacji. tkanka glejowa to tkanka naprawcza w mózgu - po prostu blizna; mózg nie posiada tkanki włóknistej jak inne tkanki, tylko glejową i ona wypełnia i naprawia ubytki. dariusz wyrzykowski

  Archiwalny temat
 • Image
  Michalm Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  marcinchab,

  sądząc po twojej wypowiedzi, jesteś użytkownikiem, który jeszcze kilka miesięcy temu na forum jawił się jako 'online'. czyż nie?

  niezależnie od tego, bardzo cię proszę, żebyś swój slang stosowany na klatce schodowej w rozmowach z rówieśnikami zachował na tego typu okazje, zwracając się do osoby zapewne starszej, utytułowanej i z wielkim doświadczeniem z należnym szacunkiem. dla ułatwienia: słowa "spoko" i "dzięki" nie oznaczają szacunku dla lekarza, który charytatywnie poświęca swój cenny czas pomagając zagubionym i wystraszonym rodzicom dzieci z naczyniakami.

  polecam również redagując posty do osób, które chcą ci pomóc i choćby z tego względu zasługują na szacunek (nie: "szacun") skorzystać raz na jakiś czas ze słownika ortograficznego, ponieważ szacunek dla osoby czytającej list wyraża się również w stosowaniu minimum interpunkcyjnej i ortograficznej poprawności, że nie wspomnę o zwrotach grzecznościowych. twoja językowa ignorancja nie wpływa raczej korzystnie na czytelność tekstu, na której zapewne ci zależy.

  _________________pozdrowienia | michalm

  www.malformacja.pl

  http://www.facebook.com/p...1273414?sk=wall

  Zgłoś
  Archiwalny temat
 • Image
  A/Saphire Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  dobrze, ze jednak nie skomentowalam obydwu tematow jako pierwsza.... podziwiam administrujacych forum, za zachowany spokoj w odpowiedzi. mnie to od razu krew zalewa.

  Zgłoś
  Archiwalny temat
Wesprzyj nas ❦