Naczyniak czy malformacja?
- 1
- 0
- Naczyniaki dziecięce/Wczesnodziecięce
- Odpowiedział specjalista
-
Natalia18061988 Od 28-10-2022 na forum.Dzień dobry. Córka 4 lata,ma takiego naczyniaka. Urodziła się z białą plamką , potem ta plamka nabrała czerwonego koloru , później zaczęła robić się taka sino fioletowa a teraz wygląda tak jak na zdjęciach . Jakby od środka zaczynała prześwitywać normalna skóra . Robiliśmy USG. Taki opis otrzymaliśmy. Dziękuję
UWAGA! Temat może zawierać zdjęcia zaloguj się by je zobaczyć.12 czerwca 2026 15:06 -
Dwyrzyk Od 11-04-2021 na forum.
Sz. Pani; Z opisu brzmi jak naczyniak wczesnodziecięcy w trakcie zaniku. Do dalszej obserwacji. Pozdrawiam DW
Wymiana informacji na stronie naczyniaki.pl jest bezpłatna, ale również od Ciebie zależy jak długo uda się nam ją utrzymać. Dzięki naczyniaki.pl oszczędzasz czas w poszukiwaniu odpowiedzi. Pomóż nam w rozwoju i comiesięcznym opłacaniu strony dobrowolną wpłatą na Zrzutka.pl
14 czerwca 2026 01:16
Inne tematy
Więcej ›
Sprawdź kliniki leczenia naczyniaków w Twoim mieście ✌
Przejdź do mapy