naczyniak(ziarniniak) niemowlaka pod oczkiem-b.szybko rosnie

 • 1
 • 0
 • Pytania do doktora
Odpowiedz
Sortuj:
 • Image
  Malgorzatka13 Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  witam panie doktorze,

  serdecznie zwracam się z ogromną prośbą o pomoc i poradę co powinnam zrobić ze zdiagnozowanym naczyniakiem wypukłym u mojego 7 miesięcznego synka. naczyniak pojawił ok 1,5 miesiąca temu, tj. jak synek miał ok. 5,5 miesiąca pod prawym oczkiem w pobliżu wewnętrznego kącika. początkowo była to malutka czerwona kropeczka, która wyglądała jakby synek się zadrapał, jednak naczyniak bardzo szybko zaczął zwiększać swoje wymiary i obecnie ma już ok. 4 mm, jest wystający, krwisto czerwony, o strukturze jakby gąbczastej. z uwagi, że naczyniak w szybkim tempie cały czas się powiększa i zaczyna zwracać uwagę synka bardzo niepokoję się o jego wzrok oraz możliwość wystąpienia zeza.

  w przypadku niezbędnej fizycznej konsultacji z doktorem proszę o podanie miejsc gdzie mogę to zrobić oraz jakie ewentualnie badania zrobić przed wizytą aby konsultacja przebiegła sprawnie i przyspieszyła możliwość pozbycia się naczyniaka z twarzyczki synka.

  poniżej przesyłam zdjęcia naczyniaka:

  http://www.fotosik.pl/pok...9a106dc2e8.html

  http://www.fotosik.pl/pok...72424e9177.html

  http://www.fotosik.pl/pok...fc326aae0c.html

  http://www.fotosik.pl/pok...22105b6b38.html

  bardzo dziękuję za szybką odpowiedź

  zaniepokojona mama

  małgorzata woźniel

  Archiwalny temat
 • Image
  A/Wyrzykowski Dar Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  szanowna pani; zapewne jest to ziarniniak naczyniopochodny - do leczenia operacyjnego. w razie czego kontakt jest na forum powyżej. pozdrawiam dw

  Zgłoś
  Archiwalny temat
Wesprzyj nas ❦