operacja naczyniaka u dziecka w szczecinie???

 • 2
 • 0
 • Gdzie leczyć naczyniaki?
Odpowiedz
Sortuj:
 • Image
  Alicja Misztal Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  bardzo proszę o informacje na temat operacji naczyniaków jamistych u dzieci w szczecinie w klinice chirurgii dziecięcej i onkologicznej przy ul. unii lubelskiej. moja córka ma wyznaczoną operacje na wrzesień tego roku (naczyniak jamisty na główce, bez penetracji w głąb czaszki). nie jestem przekonana czy tu fachowo zostanie przeprowadzona taka operacja. bardzo proszę o opinie rodziców których dzieci były tu operowane, u jakiego lekarza najlepiej i czy były jakiekolwiek komplikacje. nie wiem co robić. proszę o pomoc!!

  _________________alicja m.

  Archiwalny temat
 • Image
  Agnieszka1565 Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  jestem mamą 13 miesięcznej zuzi, mieszkamy w poznaniu. zuzia ma naczyniaka nagłówce. nie wiem jak operują w szczecinie, ale w poznaniu odesłali mnie do dr wyrzykowskiego, będziemy miały zabieg we wrześniu. możę skontaktuj się jeszcze z dr wyrzykowskim. pozdrawiam agnieszka

  Zgłoś
  Archiwalny temat
 • Image
  Alicja Misztal Użytkownik poprzedniej wersji forum.

  witam,

  dziękuję za odpowiedz.

  proszę jeszcze o informacje dotycząca kwestii finansowej. czy w gdańsku u dr wyrzykowskiego operację naczyniaka będzie pani robiła z funduszu zdrowia mając skierowanie od lekarza z pani miasta? jak długo czekała pani na termin u dr wyrzykowskiego? pozdrawiam.

  _________________alicja m.

  Zgłoś
  Archiwalny temat
Wesprzyj nas ❦